Kuzulu Köyü Muhtarı Ceylan Çetin
0 537 240 4615 bilgi@kuzulu.net
  • slide

Köyümüz

Burada

Yönetim

Muhtar ve Azalar

Muhtarlar

Öncekiler

Tarihçe

Koyva

Sahsiyetler

Eskiler

Kuzulu Köyü

Kuzulu Köyü Kırklareli'nin kuzeyinde hayvancılık ile uğraşan eski bir yerleşim yeridir.

Misafirimiz olun

Size çay ikram edelim.

Sakinlik ve huzur

Manzarası, sakinliği, kaynakları, manastırı sadece 18 km. uzağınızda.

Nefis oğlak

Bölgenin en iyi ve lezzetli oğlağının tadına sizde bakın

Yorularak dinlenin

Manastırı kaynakları gezin, fotoğraflar çekin, kuş sesleri arasında kaynağından buz gibi su için.

Services

Sema ve Emrah Evlendiler

Köyümüz sakinlerinden Hayriye ve İdris Türkmen’in kızı Sema, Fatma ve İbrahim Akbaşın oğlu Emrah ile 16 Eylül  ve 17 Eylül 2017 de Kırklareli ve Bursa’da yapılan düğünler ile evlendiler. Genç çiftlerimizi sağlıklı ve mutlu olarak çok seneler geçirmesi dileği ile tebrik ediyoruz.

Yağmur Duası

Köyümüzde bu sene yağmur duası 21 mayısta. Köyümüz muhtarı Ceylan Çetin 21/05/2017 Pazar günü köyümüzde yapılacak olan yağmur duasına hazırlıkların tamamlandığını söyledi. Ve tüm halkımızı duaya davet etti.  

Vefat ve başsağlığı

Köyümüz sakinlerinden Merhum Mehmet Evrenin oğlu MUSTAFA EVREN vefat etmiştir. Cenazesi bugün 31/03/2017 Cuma Namazını müteakiben köy mezarlıgı’nda defnedilmiştir. Merhuma Allah’tan rahmet diler, kederli ailesine başsağlığı dileriz.

Hamide Çelebi’nin cenazesi defnedildi

Merhume Hamide Çelebi  köy mezarlığı’nda kılınan cenaze namazının ardından dualarla Regaip Kandili gecesinde  toprağa verildi. Allah kabir rahatlığı versin.

slide

Vefat ve Başsağlığı

Köyümüz sakinlerinden Merhum Recep Çelebi’nin eşi, Merhume Seviye, Emine, Saniye, Rukiye, Hamdiye, Aliye ve Hayriye Çelebilerin annesi HAMİDE ÇELEBİ vefat etmiştir. Cenazesi bugün 30/03/2017 Perşembe öğle namazını müteakiben Kuzulu Köyümüzde defnedilecektir. Merhuma Allah’tan rahmet , kederli ailesine başsağlığı diliyoruz.

Kurban Bayramı sabahı…

Mübarek Kurban bayramını kutluyoruz. Toplanan deriler muhtarlık azası Şaban Gök tarafından teslim edildi

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun

Tüm Köyümüz sakinlerinin ve milletimizin mübarek kurban bayramını tebrik ederiz. Nice tekrarlarını sağlık içinde geçirmeyi temenni ederiz.

Sünnet Töreni

Köyümüz sakinlerinden Yüksel-Cemil Koyun ile Rukiye-Cemil Okumuş’ un torunu ve Remziye-Aykan Okumuş’ un oğlu Yusuf 13 Ağustos 2016 Cumartesi günü sünnet oluyor. Yusuf’a acil şifalar diler, aileyi tebrik ederiz. Yemekli Mevlid töreni  büyük bir katılımla eda edildi. Allah Kabul etsin.

Yağmur için Dua vakti

Köyümüzde bu sene yağmur duası 15 mayısta. Köyümüz muhtarı Ceylan Çetin 15/05/2016 Pazar günü köyümüzde yapılacak olan yağmur duasına tüm halkımızı davet etti.

Okul Bahçesinin üstü kapatıldı

Köyümüz okul bahçesinin üstü ilimiz valiliği ve il özel idaresinin katkıları ile örtüldü.